Heeft u een vraag?
Stel hem hierEen hypotheek is het best te omschrijven als een lening om een huis te kopen. Het woord hypotheek is eigenlijk ook een afleiding van 'hypothecaire lening'. Je leent een bedrag van de hypotheekverstrekker (bank, verzekeraar, investeringsmaatschappij etc.) met je woning als onderpand. Een hypothecaire lening bestaat meestal uit rente en aflossing (indien je je hypotheek voor 2013 hebt afgesloten, kan het zo zijn dat je alleen rente betaalt en niets aflost).
Het kopen van een huis is een spannende periode, vooral in de huidige hypotheekmarkt, die momenteel zeer onderhevig is aan veranderingen. Het meest verstandige is om je hoofd koel te houden en je niet gek te laten maken door de huidige markt, waarin overbiedingen aan de orde van de dag zijn.
Een goed hypotheekadvies, aangepast aan jouw wensen en situatie door een hypotheekadviseur, heeft tijd nodig. Iets als de goedkoopste of voordeligste of beste hypotheek bestaat niet. Een hypotheek is maatwerk en daarbij is goed hypotheekadvies dus noodzakelijk.
Goed oriënteren en alle dingen op een rijtje zetten is hierbij dus eigenlijk noodzaak! Uiteraard kunnen wij je hierbij helpen.
Met de keuzemogelijkheden aan de linkerkant gaan we nog wat dieper in op de verschillende hypotheken en het gehele proces rondom de hypotheekaanvraag.
Houd je hoofd koel en laat je niet gek maken: teken geen enkel koopcontract, doe vooral geen bod zonder voorbehoud van financiering, voordat je al je financiële mogelijkheden kent. Dit voorkomt dat je jezelf onnodig op kosten jaagt, het tekenen van een koopcontract en dit niet na kunnen komen, kan je 10% van de koopsom kosten. Dan praat je al snel over erg hoge bedragen.
Wil je een huis kopen (bijvoorbeeld in Meierijstad (Schijndel, Sint-Oedenrode, Veghel) of waar dan ook)?! Uiteraard helpen wij je graag om te kijken wat er binnen je mogelijkheden valt. Je kunt ons bereiken via het tabje 'contact', dat je aan de rechterkant van dit scherm aantreft.